BLOG

Ofis Sandalyesi

11/8/2018

Ofis sandalyesi seçiminizde renk uyumu, sandalyenin ergonomisi ve ofis moilyalarınızla koordinesi veya zıt duruşu ile tarz oluşturmak çok önemlidir.

DEVAMINI OKU

Workstation Masa

11/8/2018

Workstation masa Özel Metal Comfort Concept Workstation çalışma masası ürün özelliklerini detaylı şekilde ele alıyoruz.

DEVAMINI OKU

Çoklu Çalışma Masası

11/8/2018

Çoklu çalışma masası dar alanları çalışılabilir ve verim elde edilebilir ofis alanları yapar. En kaliteli malzemelerden üretilmiş, ofisinizin şekline göre tasarlanmış birbirinden ergonomik çoklu çalışma masası ürünlerimizi Özel Metal güvencesiyle bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Ofis Mobilyası Alırken Dikkat!

11/7/2018

Ofis mobilyası gibi ofis masaları çalışma alanlarımızda en çok zamanı geçirdiğimiz ürünlerden bir tanesidir. Doğru modelle ofis dekorasyonunu gerçekleştirmek ve bu noktada işinizi kolaylaştırmak adına size tecrübelerimizden yola çıkarak bu yazıyı hazırladık.

DEVAMINI OKU

Büro Mobilyaları

11/7/2018

Büro Mobilyaları arayışınıza artık çözüm buldunuz. Dilerseniz ofisinize özel projelerde dilerseniz diğer büro mobilyalarında en iyi fiyat ve kaliteli malzemeleri Özel Metal sitemizde bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Ofis Masası

11/7/2018

Teknolojinin gelişmesi ve zamanın hızla geçmesi ile birlikte birçok alanda fikirler ve düşünceler değişmektedir. Ofis büro ve şirket sahibi insanlar çalışılan yoğun işlerinde biraz olsun moral ve motivasyonun düzelebilmesi için bazı yollar denemektedirler.

DEVAMINI OKU

Çağrı Merkezi Mobilyaları

11/2/2018

Çağrı merkezinde çalışacak operatörlerin verimliliği elbet ki rahat bir iş ortamı sağlanmasından geçiyor. Bu yazımızda sizlere çağrı merkezi koltuk ve mobilyalarından bahsediyoruz.

DEVAMINI OKU