Büro Mobilyaları

Büro Mobilyaları arayışınıza artık son verebilirsiniz. Özel Metal ile her türlü ölçüde kişiye özel büro mobilyaları hizmeti verilmektedir. Büro mobilyalarında çoklu çalışma alanlarından yönetici takımlarına ve bekleme alanlarından resepsiyon bankolarına kadar birçok özel hizmet ve ürün sağlanmaktadır.


Büro MobilyalarıÖzel Metal Comfort Concept Şirket Bilgileri

1965 yılında siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlayan Özel Metal Büro Mobilyaları, Büro mobilyaları sektöründe 53 yıllık birikimi ve çözüm odaklı çalışanlarıyla, yurtiçi ve yurtdışı yerli, yabancı tüm kurumlara hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 2000 metrekare geniş alanlı fabrika, sergi salonu ve ozelmetal.com.tr internet sitesi ile müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Metal Büro Mobilyaları kendi ürettiklerinin yanında sektörün diğer önde gelen firmalarının da dağıtıcılığını yapmaktadır. Kendi bünyesinde özel ofisler oluşturmak üzere günümüzün kavramlarını tasarlayan, standart veya özel tüm ihtiyaçları için çok geniş bir ürün fırsatları hazırlamaktadır. Özel Metal Büro Mobilyaları hazırlamış olduğu büro mobilyaları tasarımlarının teslim ve kurulumunu bizzat yaparak satış sonrası vermiş olduğu garanti ve teknik desteği ile müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.


Çalışma Ortamlarınıza Farklı bir Bakış Açısı

Büro, ofis, şirket ve ya okul gibi alanlarda ortamın havasını değiştirecek birbirinden şık çoklu çalışma masası modellerini kolayca inceleyebileceğiniz 2018 kataloğumuzu siz de çok beğeneceksiniz. Çalışma mekanlarınızı sıradanlıktan kurtararak, bambaşka bir görüntü oluşturan masa takımlarımızı görmeden büro mobilyaları dekorasyonlarınıza karar vermeyin. Bu ürünler sayesinde hem çalışma alanınızı ekonomik bir şekilde kullanabilir, hem de ergomoni ve estetiğin uyumlu buluşmasının tadını çıkartabilirsiniz.

Çoklu Masalar ve Kullanım Özellikleri

Karşılıklı, dönüşümlü, sırt sırt derken dışarıdan bakıldığında bütüncül bir görüntü oluşturan çalışma masaları şık ve gösterişli tasarımları sayesinde son derece ideal bir kullanım özelliği gösterir. Kendisi ile takım halinde ya da kombinasyona uyumlu koltuk ve ya sandalye modellerinde yer alan tekerlek ve kaldıraç sisteminin sağladığı esneklik için çalışanlar ve misafirleriniz için tam kapasite hareket kolaylığı sağlar. Böylece fiziksel açıdan daha az yorulurken, fonksiyonel olarak daha fazla alanda hareket edersiniz. Tasarımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen dekorasyon teknolojisi ince, ancak son derece şık ayrıntıları son derce titiz çalışmaların ürünlerini sizlerle buluştururken kalite ve uzun ömürlü kullanım özelliğini de ayrıca göz önünde bulundurmaktadır. Bu mobilyalar da takım halindeki ev eşyaları gibi sadece masadan, masa ve sandalye gibi ikili takımlardan oluşabilir. Takıma katılan etejer, evrak ve dosya dolapları klasik dolap şekilde ve ya çalışa alanlarının duvarlarına ve zeminlerine montajlanacak şekilde kullanım avantajı sağlayan ürünler şeklinde teşhir edilmektedir.
 

Diger Yazilar