Çoklu Çalışma Masası

Çoklu çalışma masası dar alanları çalışılabilir ve verim elde edilebilir ofis alanları yapar. En kaliteli malzemelerden üretilmiş, ofisinizin şekline göre tasarlanmış birbirinden ergonomik çoklu çalışma masası ürünlerimizi Özel Metal güvencesiyle bulabilirsiniz. Adresinize kadar teslimat ve adresinizde kurulum hizmetiyle çoklu grup çalışma masalarını satın alabilirsiniz.

Çoklu Çalışma MasasıÇalışma Ortamlarınıza Farklı bir Bakış Açısı

Çalışanların birbirleri ve hedef kitle ile olan kaynaşmasını tam dozunda ayarlayarak samimi bir hava estiren çalışma masaları kolay ve çoklu montaj seçenekleri sayesinde yerleşimdeki alternatiflerinizi çoğaltıyor. Portatif özelliği sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınabilen çoklu masalar, günümüz yapı unsurlarına planlı olarak üretilmektedir. Fonksiyonlarını saymakla bitiremeyeceğimiz çoklu çalışma masası sadece masa üstü ve yerleşim konforu sağlamamaktadır. Aynı zamanda fonksiyonel etejerleri sayesinde kişisel eşyalarınız ve ofis tipi malzemeler için de özel bir muhafaza alanı hazırlar.


Online Çoklu Çalışma Masası Satışı

Tıpkı bir mobilya mağazasından alışveriş yapar gibi internet yoluyla çalışma masası siparişi talebinde bulunabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürünleri bir arada bulabileceğiniz, online mağazanızda tüm ürünleri bir arada ve tüm fiyat aralıkları ile kolayca görebilirsiniz.

Hemen her zevke ve her ihtiyaca göre bir ve ya birkaç model bulabileceğiniz çoklu çalışma masası ürünleri parlak ve geniş yüzeyi sayesinde dışarıdan bakıldığında son derece özgür bir görüntü yansıtır. Bel, sırt, omuz ve ayakların olması gerektiği gibi doğru konumlandırılmasına müsait geniş masa altı alanı ile hareket kısıtı yaşamazsınız. Hem masanız ve çevresinde, hem de büronun genel görünümünde görüntü kirliliği oluşturabilecek unsurlar hesap edilerek, tasarımlara bu doğrultuda yön verilmiştir. Tasarımdaki incelikler bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda masaların yan, ön ve arka kısımlarına eklenen bölmeler sayesinde daha fazla kullanım alanına yer açılmıştır. Bu bölmelere yaptığınız iş ile ilgili anket, broşür ya da diğer tanıtım kağıtlarını koymak amacıyla kullanabilirsiniz.

Üçgen, oval, kare ve ya dikdörtgen kesitler ile hat kazanan modeller oda planına göre orta alanda ve ya duvar kenarlarına masa modeline göre kolayca montajlanabilmektedir. Saymakla bitmeyecek kadar çeşide sahip çalışma masası modeli, havalı çekmece tekniği, kilit ve diğer güvenlik sistemlerine uyumlu masa takımları ve kişisel taleplerinizi için online satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Ürünlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi alabilir ve ofislerinize en uygun çoklu çalışma masası modellerini seçmek için tasarımcılarımızın sizler için hazırlayacağı keşifleri bu anlamda değerlendirebilirsiniz.
 

Diger Yazilar