Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

 

Ofis mobilyası ya da ofis koltuğu ihtiyaçlarınızı kredi kartına 4 taksit olanağı ve bedava dağıttığı kargo fırsatı ile burda bulabilir ve %100 Güvenle Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Mağazamıza kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Mağazamızdan alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Yapımız içersinde yalnızca sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz yalnızca vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Mağazamız alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini birinci planda tutmaktadır. Mağazamızda bu gayeyle kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bu yüzden, mağazamız üzerinden ilk kez sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için evvela finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekiyor, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

SSL sertifikalı mağazamız, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapılarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılacak olan kredi kartı ile alakalı bilgiler siteden bağımsız olarak SSL sertifikası tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sözleşmesi ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit fotoğrafı bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınız zaman şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.