Kafeterya

27 Ürün

12
2
4
15

 ₺  ₺

Çalışma hayatının olmazsa olmazlarından biri de çalışanların dinlenebildiği ve sosyalleşebildiği alanlardır. Günün verimini belirleyen bu mekanlar, doğru dekorasyon ve mobilyalarla ofisinize renk katabilir. Özellikle masa başında çalışan personel için kıymetli olan kafeterya alanları, sadece dinlenmek değil aynı zamanda yemek için de uygun olmalıdır. Temizlemesi kolay, şık görünümlü ve yıllara meydan okuyabilecek keyifli kafeterya mobilyaları ile çalışanlarınızın verimini artırmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, şu an doğru yerdesiniz. İşte, ofisinizin kafeteryası için mobilya seçerken dikkat etmeniz gerekenler:

Kafeterya Alanlarının Yıldızı: Koltuklar

Ofisinizde ya da işletmenizde, koltuk seçimi oldukça önemlidir. Çalışma alanları için seçeceğiniz koltuklar ile dinlenme alanı için seçim yapacağınız koltuklar arasında ise küçük farklar vardır. Kafeterya alanı için koltuk seçimi yaparken, konforu ön planda tutmanızda fayda vardır. Çalışanlarınızın molalarında onları rahatlatacak, yemek yerken rahatsız olmayacakları koltuklar, çalışmaya geri döndüklerinde performansları üzerinde etki eder. Aynı zamanda kafeterya için koltuk seçiminde temizliği kolay ürünler tercih etmeniz, koltuklarınızın kullanım ömrü üzerinde de etkili olacaktır. 

Bütçe Dostu Masalarla Yıllara Meydan Okuyun

Ofisinizde ya da işletmenizde, kafeterya masası seçimi de en az koltuk seçimi kadar önemlidir. Günün yorgunluğunu attığınız bu alanlar için işlevsel ürünler tercih ederek, hem çalışanlarınızı hem de ziyaretçilerinizi iyi hissettirebilirsiniz. Ayrıca, Özel Metal’in bütçe dostu ve dayanıklı kafeterya ürünleri ile seneler sonra tekrar bir yatırım yapmak zorunda da kalmazsınız.