Kanepeler

56 Ürün

Ofis dekorasyonu yaparken, birçok ürün hakkında bütünlüklü bir karar vermek gerekir. Her bir malzemenin birbiri ile uyumu, ofisin genel aurası üzerinde ciddi etki eder. Sadece çalışanlar için değil, aynı zamanda ofisinizi ziyaret eden müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için de dekorasyonun özenle yapılmış olması pozitif bir etki bırakır. Ofisin kuşkusuz en önemli eşyalarından biri de kanepelerdir. Çalışanların dinlendiği ve ziyaretçilerin ağırlandığı kanepeler konusunda seçim yapmak bugünün sunduğu alternatifler nedeniyle kimi zaman zorlayıcı olabilir. Ofisinizi için kanepeler bakıyor ve henüz karar veremiyorsanız, işte kanepe seçiminden önce dikkat etmeniz gerekenler;

Ofisinizi Konforlu Kanepeler ile Donatın

Kanepeler konusunda seçim yapmadan önce bir bütçe belirlemeniz seçenekler arasından en doğrusunu bulmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Ofisinizi ziyaret eden ortalama kişi sayısı ve çalışanlarınızın sayısına göre 2’li ya da 3’lü kanepeler arasından uygun olanı seçebilirsiniz. Kanepeler konusunda birçok alternatif ve stille karşılaşabilirsiniz. Bu stiller arasından ofisinizin genel dekoruna en çok uyum sağlayan kanepeyi bularak, stil olarak bir bütünlük yakalayabilirsiniz. İşlevselliği ön planda tutmanız, hem konforunuz hem de çalışanlarınızın dinlenme molalarında motive olmasına yardımcı olacaktır. Konforlu bir seçim yaparak, ziyaretçilerinizi rahat ettirebilirsiniz. 

Kanepe Seçimi Yapmadan Önce Dayanıklılığını Göz Önünde Bulundurun 

3’lü ya da 2’li kanepeler arasından stil olarak ofisinizin dekoruna en uygun seçimi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri dayanıklılıktır. Kanepenizin yıllara meydan okumasını istiyorsanız, seçiminizi yapmadan önce kumaşı ve malzemesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Silinebilir bir kumaş tercih ederek, hijyen noktasında da avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda günümüzde birçok ofiste olduğu gibi eğer ofisinizde bir evcil hayvan besliyorsanız, onun zarar veremeyeceği kumaşları tercih edebilirsiniz. Bütçenizi aşmadan, ofisinizin dekoru için en uygun kanepeler ile ofisinize yeni bir hava katmak istiyorsanız, Özel Metal’in birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi içerisinden bir seçim yapabilir ve yıllarca kullanabileceğiniz kanepenizde konforun tadını çıkarabilirsiniz!