Makam Masaları

13 Ürün

4

9
6
1
10

4
9
5
1

11

 ₺  ₺
CENTAUR MAKAM MASASI
4.200,00 ₺ 2.950,00 ₺
DÜMEN MAKAM MASASI
3.200,00 ₺
HEAVY MAKAM MASASI
6.800,00 ₺
NANTES MASA
2.520,00 ₺

Günümüzün yarısından fazlasını geçirdiğimiz ofis alanlarının tasarımı sadece iş yapış biçimimiz üzerinde değil, aynı zamanda ruh halimiz üzerinde de oldukça etkilidir. Ofis dekorasyonu, işletmelerin hem işlerini hem de vizyonlarını yansıtmalarına olanak tanır. Makam odaları başta olmak üzere ofisin her bir alanının işin doğasına uygun olarak düzenlenmesi, çalışanlar, ziyaretçiler ve potansiyel müşteriler üzerinde doğru bir prestij sağlamak açısından da kıymetlidir. Makam odasında daha ilk girişte fark yaratan şey ise kuşkusuz makam masaları olur. Günümüzde ofis mobilyaları ve makam masaları noktasında birçok alternatifle karşılaşıyor ve nasıl seçim yapacağınızı bilmiyorsanız, bu yazımız tam size göre!

Şık Makam Masaları ile Ofisinizin Stilini Tamamlayın

Makam odası bir organizasyonun en önemli alanlarının başında gelir. Dolayısıyla bu alanda seçilen mobilyanın stili de oldukça önemlidir.Makam odası için mobilya seçerken önceliğiniz, her konuda olduğu gibi ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek olmalıdır. Dekorasyona bir makam masası ile başlamak istiyorsanız, masa için kullanılan materyali göz önünde bulundurarak ilerleyebilirsiniz. Makam masaları konusunda birçok alternatif bulabilirsiniz. Doğru seçime giden yol ise kesinlikle masanın materyalleridir. Dayanıklı materyallerden yapılan makam masaları ile yıllara meydan okuyarak, yeniden bir yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Fakat, sadece organizasyonunuzun genel dekorasyonuna uygun bulduğunuz için stil açısından hoşunuza giden bir parça yıllar sonra sizi yarı yolda bırakabilir. 

Bütçe Dostu Ürünleri Keşfedin

Ofis mobilyaları konusunda alternatifler fazla olduğu gibi ürün fiyatları da değişkenlik gösterir. Makam masaları söz konusu olduğunda ise kullanılan materyaller ürünün fiyatı üzerinde etkili olur. Hem dayanıklı hem de bütçe dostu bir ürün bulmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Özel Metal’in makam masaları koleksiyonu tamamen bütçe dostu ve yıllara meydan okuyabilecek metaryellerden üretilmiştir. Her bir ürüne yılların tecrübesini ve kalite anlayışını yerleştiren firma ile sizler de ofisinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Ofisinizin dekorasyonuna en uygun ürünleri keşfederek, hem stil olarak istediğiniz uyumu yakalayabilir hem de bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki ofise kavuşabilirsiniz. Makam odalarının yıldızı; makam masalarını hemen keşfetmeye başlayın.