Workstation Masa

Workstation masa Özel Metal Comfort Concept Workstation çalışma masası ürün özelliklerini detaylı şekilde ele alıyoruz. İşyerinizde, büronuzda ve ofisinizde konforlu ve rahat bir pozisyonda çalışabilmeniz için dizayn edilmiş Özel Metal Comfort Concept tekli, ikili, üçlü veya dörtlü Workstation Çalışma Masa Grubu (Masa ve Çalışma Koltuğu) kaliteli hizmet ve hızlı teslimat imkânı ile Özel Metal’da sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken işlem Özel Metal sitesini ziyaret ederek dilediğiniz Workstation Çalışma Masası siparişinizi vermek ve gerisini Özel Metal’a bırakmaktadır. Yaptığınız bu işlem sonrasında workstation masa Özel Metal tarafından seri bir şekilde hazırlanıp, güvenli olarak dilediğiniz adrese iletilecektir.

 

Workstation Masa (Çalışma Masası) ÖzellikleriWorkstation Masa
» Workstation masa Özel Metal Comfort Concept kalitesiyle üretilmiştir.
 » İşlevsel kullanımı, etkileyici tasarımı ile büro ve ofisinize yeni bir hava katatacaktır.
 » Kaliteli ve uygun malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanım fırsatı sağlar.
 » Özel Metal Comfort Concept tekli, ikili, üçlü veya dörtlü Workstation Çalışma (Masa ve Çalışma Koltuğu) Masa Grubundan oluşmaktadır.
 » Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Koltuğu Siyah - 2 adet
 » Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma masası kendi arasında birçok çeşit barındırmaktadır.
 » Her isteğe ve zevke uygun olarak üretim yapılmaktadır.
 » Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma masası sistemleri çalışma arkadaşlarımızın tecrübeleri ile çalışma odanızı, büronuzu veya ofisinizi güzelleştirmekle kalmaz, çalışmalarınızda size estetikle beraber kaliteli çalışma imkanı da sunmaktadır.

Workstation masa ürünü tamamen yerli üretimdir. Oturma koltuğunun altındaki kısmında bulunan mekanizmayı aktif hale getirerek güçlü piston üzerinde oturma yüksekliğini istediğiniz yükseklikte ayarlayabilirsiniz. Ozel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Masası ürünümüz kaliteli ve ter yapmayan kumaş malzemeden üretilmiş olmakla birlikte çalışma sırasında kolçak yükseklik ve alçaklığının ayarlanabilmesi ile sizlere daha rahat, sağlıklı ve konforlu kullanım olanağı sağlayacaktır.

Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Masaları ağırlığınıza göre yatar vaziyette hassasiyet kazanabilir ve bu şekilde konumlandırılabilmektedir. Böylece Koltuğunuzu geriye doğru istediğiniz kadar yatırma fırsatı bulabilirsiniz. Zemin çizilmelerine karşı korumalı olan tekerleri 360 derece dönebilmektedir.

Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Masası Teknik Özellikler
 » Renk: SiyahWorkstation Masa
 » Oturma yüksekliği: 50 cm
 » Koltuk yüksekliği: 100 cm
 » Koltuk genişliği: 70 cm
 » Oturma genişliği: 50 cm
 » Avansas Comfort İkili Workstation Masa Grubu
 » Renk: Beyaz
 » Ürün: İkili masa grubu
 » En ebatı: 170 cm
 » Boy ebatı: 80 cm
 » Yükseklik ebatı: 70 cm

Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Masası Montaj
Özel Metal Comfort Concept Workstation Çalışma Masası parçaları haricindeki tüm ürün kurulmadan adresinize teslim edilmektedir. Ürün teslimi sonrasında gerekli bilgiler montaj ekibine iletilmekte ve en kısa sürede ürün dilediğiniz yere montaj edilmektedir.
 

Diger Yazilar